Tanec
005

Václav Špála (1885 - 1946)

Tanec, kolem roku 1913

tuš na papíře | 12 x 19 cm | rámováno

PROVENIENCE
Současným majitelem získáno z pozůstalosti Václava Špály.

Vyvolávací cena: 55 000 Kč
LIMIT: nenastaven | ZADAT LIMIT