Autoportrét
007

Václav Špála (1885 - 1946)

Autoportrét, 1915

tužka na papíře | 20,3 x 16,2 cm | sign. V. Š. | rámováno

PROVENIENCE
Současným majitelem získáno z pozůstalosti Václava Špály.

Vyvolávací cena: 28 000 Kč
LIMIT: nenastaven | ZADAT LIMIT