Sedící žena
008

Rudolf Kremlička (1886 - 1932)

Sedící žena, nedatováno

olej na překližce | 38 x 32 cm | rámováno

PROVENIENCE
Získáno z pozůstalosti významného historika umění.

Vyvolávací cena: 25 000 Kč
LIMIT: nenastaven | ZADAT LIMIT