Krajina
009

Otakar Nejedlý (1883 - 1957)

Krajina, 1920

olej na desce | 30 x 38 cm | sign. O. N. 1920, vzadu opatřeno razítkem z výstavy | rámováno

Otakar Nejedlý, Galerie Moderna, Praha, 2012

Vyvolávací cena: 25 000 Kč
LIMIT: nenastaven | ZADAT LIMIT