Kompozice
011

Vojtěch Tittelbach (1900 - 1971)

Kompozice, 1930

olej na plátně | 67 x 58 cm | značeno vzadu | rámováno

PROVENIENCE
Současným majitelem získáno z pozůstalosti Miloše Šafránka.

Vyvolávací cena: 42 000 Kč
LIMIT: nenastaven | ZADAT LIMIT