016

Hugo Demartini (1931 - 2010)

Bez názvu, 1962

bronz | 166 x 75 cm | sign. H. Demartini 1962

PROVENIENCE: Současným majitelem získáno ze sbírky významné finanční instituce.

Vyvolávací cena: 1 100 000 Kč
LIMIT: nenastaven | ZADAT LIMIT

CONDITION REPORT