Hlava
017

Věra Janoušková (1922 - 2010)

Hlava, 1962

kvaš, tempera, tuš a gáza na plátně | 61 x 43,5 cm | sign. V. J. 1962 | rámováno

Vyvolávací cena: 27 000 Kč
LIMIT: nenastaven | ZADAT LIMIT