Tvar
018

Ota Janeček (1919 - 1996)

Tvar, 1963

bronz | 107 x 105 x 27 cm; s podstavou v. 115 cm | sign. O. Janeček, č. soupisu 9548 | I. odlitek

Vyvolávací cena: 420 000 Kč
LIMIT: nenastaven | ZADAT LIMIT

CONDITION REPORT