Don Quijote
021

Karel Souček (1915 - 1982)

Don Quijote, konec 60. let

olej na papíře | 59 x 70 cm | rámováno

Vyvolávací cena: 19 000 Kč
LIMIT: nenastaven | ZADAT LIMIT