Bez jezdce
024

Jan Koblasa (1932 - 2018)

Bez jezdce, 70. léta

polychromované dřevo | v. 80 cm | sign. JK

Vyvolávací cena: 150 000 Kč
LIMIT: nenastaven | ZADAT LIMIT

CONDITION REPORT