Dovnitř I.
030

Vladimír Novák (1947)

Dovnitř I., 1981

olej na plátně | 170 x 140 cm | sign. vzadu V. Novák 1981

Vladimír Novák, Krásné dny, str. 42, Galerie Peron, Praha, 2001

Vyvolávací cena: 140 000 Kč
LIMIT: nenastaven | ZADAT LIMIT

CONDITION REPORT