Barcelona
031

Karel Souček (1915 - 1982)

Barcelona, 1981

olej na plátně | 140 x 110 cm | sign. K. Souček | rámováno

Vyvolávací cena: 75 000 Kč
LIMIT: nenastaven | ZADAT LIMIT