032

Vladimír Kokolia (1956)

Bez názvu, 1983

akryl na desce | 44,5 x 35 cm | sign. vzadu V. Kokolia 83 | rámováno

Vyvolávací cena: 60 000 Kč
LIMIT: nenastaven | ZADAT LIMIT