Paraván
033

Aleš Lamr (1943)

Paraván, 1983

akvarel a tuš na papíře | 58,5 x 41,5 cm | sign. Lamr 83 | rámováno

Vyvolávací cena: 9 000 Kč
LIMIT: nenastaven | ZADAT LIMIT