Noc a den
034

Ota Janeček (1919 - 1996)

Noc a den, 1984

olej na plátně | 97 x 135 cm | sign. Ota Janeček 1984, č. soupisu 4123 | rámováno

Ota Janeček, Obrazy, Výstavní síň Mánes, Praha, 1995; Ota Janeček, Obrazy, Muzeum a galerie v Prostějově, 2007

Vyvolávací cena: 280 000 Kč
LIMIT: nenastaven | ZADAT LIMIT

CONDITION REPORT