Z doslechu
036

Milan Knížák (1947)

Z doslechu, první polovina 80. let

asambláž, kombinovaná technika na papíře | 47 x 38 cm | rámováno

PROVENIENCE
Současným majitelem získáno darem od autora v první polovině 80. let.

Vyvolávací cena: 17 000 Kč
LIMIT: nenastaven | ZADAT LIMIT