Rotace
038

Milan Dobeš (1929)

Rotace, 1986

serigrafie | 32 x 32 cm | sign. M. Dobeš 1986 | 24/40 | rámováno

Vyvolávací cena: 15 000 Kč
LIMIT: nenastaven | ZADAT LIMIT