Luxury and Degradation, 3 ks
039

Jeff Koons (1955)

Luxury and Degradation, 3 ks, 1986

fotolitografie | 82 x 62 cm | portfolio | 54/60 | originální přebal

Fisherman Golfer, Baccart Crystal Set, Jim Beam J. B. Turner Engine

REPRODUKOVÁNO: Jeff Koons, Easyfun – Eternal, str. 33, Deutsche Guggenheim, Berlin, Německo, 2000

VYDAVATEL: Ilene Kurtz, New York, USA;
Sixty, ten Aps, Luigi Sessa, Joseph Petruzzelli with Maurice Sanchez at Derriere L ́Etoile

Vyvolávací cena: 210 000 Kč
LIMIT: nenastaven | ZADAT LIMIT

CONDITION REPORT