Ecce Homo
040

Ota Janeček (1919 - 1996)

Ecce Homo, 1987

olej na sololitu | 45 x 30 cm | sign. Ota Janeček 87, č. soupisu díla 4026 | rámováno

Revue Art 3/2018, str. 76, Prague Auctions, Praha, 2018

Vyvolávací cena: 43 000 Kč
LIMIT: nenastaven | ZADAT LIMIT