Monstrance
041

Jaroslav Róna (1957)

Monstrance, 1988

bronz | v. 101 cm | sign. Róna 88 | I. odlitek

Vyvolávací cena: 230 000 Kč
LIMIT: nenastaven | ZADAT LIMIT

CONDITION REPORT