Krank
046

Stefan Milkov (1955)

Krank, 1991

bronz | 55 x 53 x 53 cm | sign. Milkov

Opatřeno certifikátem pravosti.

Vyvolávací cena: 135 000 Kč
LIMIT: nenastaven | ZADAT LIMIT

CONDITION REPORT