Snový výjev
047

Vít Soukup (1971 - 2007)

Snový výjev, 1991

olej na plátně | 115 x 145 cm | sign. V. Soukup 20. I. 1991 | rámováno

Vyvolávací cena: 40 000 Kč
LIMIT: nenastaven | ZADAT LIMIT