Křížová cesta
048

Josef Jíra (1929 -2011)

Křížová cesta, 1992

litografie | 32,5 x 71 cm | sign. J. Jíra 92 | rámováno

Vyvolávací cena: 15 000 Kč
LIMIT: nenastaven | ZADAT LIMIT