Portrét
049

Gabina Fárová (1963)

Portrét, 1993

fotografie na plátně | 84 x 120 cm | sign. vzadu Gabina 1993 | 1/1 | rámováno

PROVENIENCE
Získáno z pozůstalosti významného historika umění.

Vyvolávací cena: 33 000 Kč
LIMIT: nenastaven | ZADAT LIMIT