Ach Ty ozonové díry
050

Eva Švankmajerová (1940 - 2005)

Ach Ty ozonové díry, 1995

olej a koláž na plátně | 103 x 56 cm | sign. E. Š. 1995 | rámováno

Eva Švankmajerová, Staroměstská radnice, Praha, 2015

Vyvolávací cena: 95 000 Kč
LIMIT: nenastaven | ZADAT LIMIT