Krajina
054

Jan Koblasa (1932 - 2018)

Krajina, 2000

olej na desce | 61 x 59 cm | sign. vzadu JK 2000 | rámováno

Vyvolávací cena: 57 000 Kč
LIMIT: nenastaven | ZADAT LIMIT