What Happened
055

Krištof Kintera (1973)

What Happened, 2001

akryl na papíře | 41 x 49 cm | sign. vzadu Krištof Kintera 2001 | rámováno

Vyvolávací cena: 5 000 Kč
LIMIT: nenastaven | ZADAT LIMIT