Broskvoň
062

Petr Pastrňák (1962)

Broskvoň, 2008

akryl na plátně | 80 x 190 cm | sign. vzadu Petr Pastrňák 2008 | rámováno

Vyvolávací cena: 55 000 Kč
LIMIT: nenastaven | ZADAT LIMIT