Váza
066

Bořek Šípek (1946 - 2016)

Váza, nedatováno

sklo čiré s optickým dekorem a kobaltovými nálepy, hutně tvarované | 34,2 x 27 cm | sign. Bořek Šípek, opatřeno štítkem; sklárna Ajeto, Lindava u Nového Boru

Vyvolávací cena: 15 000 Kč
LIMIT: nenastaven | ZADAT LIMIT