Handštan I.
067

Jan Švankmajer (1934)

Handštan I., 2013

asambláž | 32 x 44 x 48 cm | sign. Švankmajer J. 2013 | autorská adjustace

Revue Art 1/2018, Prague Auctions, Praha, 2018

Jan Švankmajer, Naturalia, Muzeum Kampa, Praha, 2014 – 2015

Vyvolávací cena: 160 000 Kč
LIMIT: nenastaven | ZADAT LIMIT

CONDITION REPORT