Dveře
070

Tomáš Němec (1986)

Dveře, 2014

olej na plátně | 170 x 110 cm | sign. vzadu Němec Tom 2014

Vyvolávací cena: 72 000 Kč
LIMIT: nenastaven | ZADAT LIMIT