Coca - Cola
071

Tomáš Jetela (1986)

Coca - Cola, 2015

olej na plátně | 120 x 100 cm | sign. vzadu Jetela 2015

Vyvolávací cena: 50 000 Kč
LIMIT: nenastaven | ZADAT LIMIT