3 Kings
072

Viktor Frešo (1974)

3 Kings, 2017

epoxid | v. 95 cm | sign. Frešo

Vyvolávací cena: 110 000 Kč
LIMIT: nenastaven | ZADAT LIMIT

CONDITION REPORT