078

Josef Žáček (1951)

Bez názvu, 2018

olej na plátně | 65 x 100 cm | sign. vzadu Josef Žáček 2018

Josef Žáček, Surrogate, str. 2, Bold Gallery, Praha, 2021

Vyvolávací cena: 130 000 Kč
LIMIT: nenastaven | ZADAT LIMIT

CONDITION REPORT