Se psem
079

Michal Gabriel (1960)

Se psem, 2019

bronz | 160 x 22 x 19 cm | sign. Gabriel 2019 | 3/7

Socha byla inspirována skutečnou situací, kdy si majitelka vlčáka posadila psa za krk. Připomínala v tu chvíli řeckou archaickou sochu Moschophoros – muž nesoucí tele, 570 – 560 př. Kr. nebo římskou sochu dobrého pastýře spojovanou s křesťanským symbolem Ježíše.

Vyvolávací cena: 265 000 Kč
LIMIT: nenastaven | ZADAT LIMIT

CONDITION REPORT