081

Marek Nenutil, Openmindz 360 (1978)

Bez názvu, 2019

olej na plátně | 180 x 150 cm | sign. vzadu Marek Nenutil Openmindz 360

Vyvolávací cena: 46 000 Kč
LIMIT: nenastaven | ZADAT LIMIT