Placebo
089

Miloš Englberth (1974)

Placebo, 2022

olej na plátně | 70 x 55 cm | sign. Englberth 22 | rámováno

Vyvolávací cena: 25 000 Kč
LIMIT: nenastaven | ZADAT LIMIT