<x
Vnitřní konstrukce
091

Václav Švankmajer (1975)

Vnitřní konstrukce, 2022

olej na plátně | 80 x 100 cm | sign. V. Švankmajer 2022

Vyvolávací cena: 45 000 Kč
LIMIT: nenastaven | ZADAT LIMIT