VÝZNAMNÁ DÍLA ČESKÉHO UMĚNÍ - 6. ČERVNA 2021

Nabízejte díla do této aukce
uzávěrka 20. května 2021
Foto: František Tichý, Autoportrét, 1930, olej, plátno, 37 x 26 cm, vyvolávací cena 1.300.000 Kč

Nabízejte díla do této aukce
uzávěrka 20. května 2021
Foto: Andrej Bělocvětov, Portrét p. S, 1952-53, tempera, plátno, 130 x 89 cm, vyvolávací cena 650.000 Kč

sobota 13. února 2021

8.2. - 13.2. 2021

SEKCEPRODEJNOSTPRODÁNO ZA
JOSEF DLABAL100 %11 400 Kč
ZE SOUKROMÝCH SBÍREK72 %172 670 Kč
CELKEM75 %184 070 Kč