VÝZNAMNÁ DÍLA ČESKÉHO UMĚNÍ - 6. ČERVNA 2021

Nabízejte díla do této aukce
uzávěrka 20. května 2021
Foto: František Tichý, Autoportrét, 1930, olej, plátno, 37 x 26 cm, vyvolávací cena 1.300.000 Kč

Nabízejte díla do této aukce
uzávěrka 20. května 2021
Foto: Andrej Bělocvětov, Portrét p. S, 1952-53, tempera, plátno, 130 x 89 cm, vyvolávací cena 650.000 Kč

neděle 18. dubna 2021

12.4. - 18.4. 2021

SEKCEPRODEJNOSTPRODÁNO ZA
VYBRANÁ DÍLA80 %189 500 Kč
MALBA, OBJEKT76 %41 410 Kč
KRESBA46 %39 100 Kč
GRAFIKA80 %52 430 Kč
CELKEM71 %322 440 Kč