Torzo opevnění
003

František Soukup (1934)

Torzo opevnění, 1934

olej na plátně | 32,5 x 42,2 cm | sign. F. Soukup 34 | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 300 Kč
VYDRAŽENO ZA: 300 Kč