005

Josef Procházka (1909 - 1984)

Bez názvu, nedatováno

olej na plátně | 65 x 85 cm | sign. Jos. Procházka | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 37 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 46 000 Kč