Kytice
009

Josef Schlessinger (1919 - 1993)

Kytice, nedatováno

olej na plátně, poškozeno | 90 x 120 cm | sign. vzadu Schlessinger, opatřeno štítkem | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 1 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 1 000 Kč