Hlava
011

Jaroslav Kafka, připsáno (1896 - 1973)

Hlava, 1950

olej na desce | 47 x 34 cm | sign. Kafka 50

VYVOLÁVACÍ CENA: 2 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 3 300 Kč