Zátiší s pomerančem
021

Čeněk Sucharda (1890 - 1977)

Zátiší s pomerančem, nedatováno

olej na lepence | 20 x 25 cm | sign. Č. Sucharda | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 500 Kč