Zátiší s hroznovým vínem
023

Čeněk Sucharda (1890 - 1977)

Zátiší s hroznovým vínem, 1975

olej na malířské lepence | 35 x 50 cm | sign. Sucharda 1975 | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 700 Kč
LIMIT: nenastaven | ZADAT LIMIT

DRAŽTE ON-LINE !!!

neděle 29. ledna od 19 h

ON LINE AUKCE

neděle 29. ledna od 19 h

ON LINE AUKCE

neděle 29. ledna od 19 h

ON LINE AUKCE

neděle 29. ledna od 19 h

ON LINE AUKCE

neděle 29. ledna od 19 h

ON LINE AUKCE

SOUKROMÁ SBÍRKA
neděle 29. ledna od 19 h

ON LINE AUKCE

SOUKROMÁ SBÍRKA
neděle 29. ledna od 19 h

ON LINE AUKCE

SOUKROMÁ SBÍRKA
neděle 29. ledna od 19 h

ON LINE AUKCE

SOUKROMÁ SBÍRKA
neděle 29. ledna od 19 h

ON LINE AUKCE

SOUKROMÁ SBÍRKA
neděle 29. ledna od 19 h

ON LINE AUKCE

SOUKROMÁ SBÍRKA
neděle 29. ledna od 19 h

ON LINE AUKCE

SOUKROMÁ SBÍRKA
neděle 29. ledna od 19 h

ON LINE AUKCE

SOUKROMÁ SBÍRKA
neděle 29. ledna od 19 h

ON LINE AUKCE

SOUKROMÁ SBÍRKA
neděle 29. ledna od 19 h

ON LINE AUKCE

SOUKROMÁ SBÍRKA
neděle 29. ledna od 19 h

ON LINE AUKCE

SOUKROMÁ SBÍRKA
neděle 29. ledna od 19 h

ON LINE AUKCE

SOUKROMÁ SBÍRKA
neděle 29. ledna od 19 h

ON LINE AUKCE

SOUKROMÁ SBÍRKA
neděle 29. ledna od 19 h