Zátiší s čajovou konvicí a ovocem
024

Bohumil Stanislav Urban (1903 - 1998)

Zátiší s čajovou konvicí a ovocem, 1977

olej na plátně a desce | 35 x 50 cm | sign. B. S. Urban, vzadu opatřeno dílem štítkem Dílo | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 1 600 Kč
VYDRAŽENO ZA: 1 600 Kč