Přítelkyně
028

Josef Tockstein (1912 - 1992)

Přítelkyně, 1985

olej na sololitu | 43 x 59 cm | sign. T. O. 85, vzadu opatřeno razítkem pozůstalosti | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 2 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 3 000 Kč