Kůň
030

Ivo Příleský (1928 - 1993)

Kůň, nedatováno

olej na plátně | 98,5 x 63 cm | sign. Příleský | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 1 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 2 600 Kč