Muchláž nad linkou
033

Autor nezařazen

Muchláž nad linkou, 1989

asambláž na desce | 49 x 33,5 cm | signováno | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 1 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 3 700 Kč